O mnie2019-10-01T22:52:31+02:00

Business & life coach, trener biznesu i rozwoju osobistego

Wiktor Tokarski coach i trener biznesu

Pierwsze kroki na sali szkoleniowej stawiałem w 2008 roku w Instytucie Rozwoju Osobistego (obecnie: IBD Business School) w Warszawie. W międzyczasie obroniłem doktorat z zakresu socjologii (KUL Lublin) i prowadziłem liczne projekty z zakresu rozwoju osobistego (grupy od 1 do 500 osób). Przez kilka lat zdobywałem doświadczenie pracując jako manager, dyrektor zarządzający oraz wykładowca akademicki.

Od 2017 roku ponownie realizuję swoje pasje na sali szkoleniowej, a także jako certyfikowany coach (IPRI – Kraków, akredytacja Izby Coachingu). W tym czasie przeprowadziłem ponad 1800 godzin szkoleniowych, 1100 godzin coachingu indywidualnego i grupowego (w tym ponad 90 godzin coachingu dla kadry zarządzającej).

Współpracowałem m. in. z takimi markami: BZWBK (obecnie Grupa Santander), Instytut Rozwoju Biznesu (obecnie: IBD Business School), TU Allianz Polska, Time Trend, Riff, Montblanc i Noble Place, uczelniami: Uniwersytet Rzeszowski, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wyższa Szkoła Humanitas oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Przez szkolenia i business coaching
wspieram firmy w rozwoju pracowników.
Przez life coaching
pomagam ludziom w rozwoju osobistym i rozwiązywaniu problemów.

Napisz do mnie, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Kontakt

Wykształcenie

Studia doktoranckie odbyłem w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II na Wydziale Nauk Społecznych w Instytucie Socjologii. Specjalizacja: katolicka nauka społeczna i etyka społeczno-gospodarcza.

  • Certyfikat: Instytut Rozwoju Biznesu – Warszawa 2007 r.
  • Certyfikat: Dea Trening – Chorzów 2016 r.

Certyfikat: Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego 2017 r.

Wykładałem na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz Uniwersytecie Rzeszowskim.

Przemawiałem do małych i dużych grup w różnym wieku. Największa grupa przed którą występowałem liczyła około 20 tysięcy osób.

Coaching, life mentoring, szkolenia - Wiktor Tokarski

Moje doświadczenie zawodowe

0
godzin szkoleń i warsztatów
0
godzin coachingu indywidualnego
0
godzin coachingu grupowego
0
godzin executive coachingu

Szukasz sposobów na rozwój swojej firmy i jej pracowników?
Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?
Zacznij już dziś!

Napisz do mnie, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Kontakt

Coach i trener biznesu po godzinach

Interesuję się tym wszystkim, co sprawia mi radość, daje poczucie szczęścia i pomaga w rozwoju.

Po pierwsze – LUDZIE. Fascynują mnie ludzie historie. Lubię spotykać się ludźmi. Lubię ich słuchać. Cenię ludzi szczerych, optymistycznie nastawionych do życia i takich z bagażem doświadczeń. Niekiedy nie mogę oderwać oczy od twarzy starowinki karmiącej ptaki nad rzeką, a innym razem zachwycam się historią młodego człowieka, który przeżył tak wiele, że starczyłoby na scenariusz długiego serialu.

Po drugie, uwielbiam czytać KSIĄŻKI. Tutaj jednak mogę Cię nieco zaskoczyć. Prawie w ogóle nie czytam powieści. Myślę, że będę miał na to czas w starości. Teraz czytam książki z zakresu zarządzania, rozwoju kompetencji miękkich, psychologii oraz socjologii. Tak bardzo lubię lekturę, że pozwalam sobie na nią także wtedy, gdy jadę samochodem… Oczywiście słucham wtedy audiobooków co i Tobie bardzo polecam 🙂

Po trzecie, moją pasją jest FILM, a także SERIALE. Starannie wybieram filmy, które oglądam. Lubię kino, które zmusza do refleksji i pokazuje prawdę o człowieku. Do moich ulubionych filmów należą: „American Beauty”, „Buntownik z wyboru”, „Gladiator” i „Dzieciak”, zaś seriale, które uwielbiam to „Sześć stóp pod ziemią”, „Brothers and sisters” oraz „Przyjaciele”.

Po czwarte – MUZYKA i to muzyka wielu gatunków. Uwielbiam jazz, ale nie stronię od popu. Słucham rocka, ale nie obcy jest mi chillout. Uwielbiam muzykę klasyczną, ale czasami zachwycam się jakimś hitem lata wykonanym przez artystę, o którym po wakacjach już nikt nie pamięta. Jeśli korzystasz ze Spotify to zapraszam do wysłuchania jednej z moich playlist – link znajdziesz tutaj.

Po piąte, uwielbiam STANY ZJEDNOCZONE. Interesuję się kulturą tego kraju, społeczeństwem i polityką tego państwa. Gdy po raz pierwszy wyjeżdżałem do USA wydawało mi się, że nie zobaczę tam nic poza betonem, stalą i szkłem. Na szczęście bardzo się myliłem. Pokochałem ten kraj i do tej pory zwiedziłem dużą część tego kraju.

No właśnie, PODRÓŻE to coś co uwielbiam. I jest to moja największa – szósta – pasja. Do tej pory udało mi się zwiedzić 38 krajów na pięciu kontynentach. W niektórych z nich byłem kilka razy. Do innych jeszcze wrócę. W każdym nauczyłem się czegoś niezwykłego. W każdym zobaczyłem pięknych ludzi, smakowałem lokalnych potraw i oglądałem widoki zapierające dech w piersiach. Zwiedzanie mam we krwi po mojej ukochanej, nie żyjącej już Babci. Najchętniej podróżuję z drugą osobą. Nie przepadam za wyjazdami zorganizowanymi przez biura podróży, chyba że to ja jestem organizatorem wyjazdu. 🙂 Ryszard Kapuściński napisał, że „istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej”. Mnie wirus podróżowania dopadł ponad 25 lat temu i – na szczęście – nie opuszcza…

Inne zainteresowania: biznes i ekonomia, teatr, fotografia i nowoczesne technologie (moi znajomi mówią, że jestem gadżeciarzem) oraz gotowanie.

Szukasz sposobów na rozwój swojej firmy i jej pracowników?
Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?
Zacznij już dziś!

Napisz do mnie, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Kontakt

Ostatnio na blogu

Wiktor Tokarski coaching mentoring szkolenia

Potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu firmy lub rozwoju osobistym?

Zapoznaj się z ofertą!