Otrzymaj wstępną wycenę szkolenia

  Aby przygotować wstępną wycenę szkolenia dla Twojej firmy prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Odpowiedź od nas otrzymasz w ciągu 24h (pn-pt) lub 72h (weekend). Po zaakceptowaniu wstępnej wyceny - przygotujemy dla Ciebie ofertę szkoleniową wraz ze szczegółowymi informacjami na temat szkolenia oraz programem dopasowanym do potrzeb Twojej firmy. Gwiazdką (*) zostały zaznaczone pola obowiązkowe.  Po wysłaniu formularza otrzymasz maila z informacjami, które zostały w nim zamieszczone. Jeśli nie otrzymasz maila w ciągu kilkunastu minut - sprawdź skrzynkę ze spamem.

  Wycena szkolenia

  Cena szkolenia – co bierzemy pod uwagę przygotowując wycenę szkolenia

  Cena szkolenia to skomplikowana kwestia, której podstawy są ściśle związane z wieloma zmiennymi. Aby zgłębić ten temat, warto przeanalizować każdy z aspektów oddzielnie, łącząc je w końcu w spójną całość, by lepiej zrozumieć, jak te różne elementy współdziałają, wpływając na końcową wycenę szkolenia.

  1. Liczba uczestników i wpływ na cenę szkolenia

  Podstawą każdego szkolenia jest liczba uczestników. Standardowo przyjmuje się, że szkolenie może być efektywnie prowadzone dla grupy do 22 osób. Jest to optymalna liczba, która pozwala jednemu trenerowi na utrzymanie interaktywnej i zaangażowanej atmosfery, jednocześnie zapewniając indywidualne podejście do każdego uczestnika. Przekroczenie tej liczby wymaga zaangażowania dodatkowego trenera, co naturalnie prowadzi do wzrostu ogólnej ceny szkolenia. Dzięki temu możliwe jest zachowanie wysokiej jakości prowadzonych zajęć, nawet przy większej grupie uczestników.

  2. Miejsce realizacji szkolenia a jego cena

  Lokalizacja, w której odbywa się szkolenie, ma kluczowe znaczenie dla kalkulacji kosztów. Realizując szkolenia na terenie całej Polski, musimy uwzględnić odległość od miejsca zamieszkania trenera. Większe odległości mogą wiązać się z koniecznością pokrycia kosztów transportu, zakwaterowania oraz diety dla trenera czy trenerów. Te dodatkowe wydatki są bezpośrednio przekładane na cenę szkolenia, co jest ważnym czynnikiem przy jego wycenie.

  3. Liczba dni szkolenia

  Długość szkolenia to kolejny istotny element wpływający na jego cenę. Wiele szkoleń zaprojektowanych jest tak, aby oferować intensywny kurs w ciągu jednego lub dwóch dni, podczas gdy inne mogą trwać nawet 6 dni. Zasadniczo, im dłużej trwa szkolenie, tym wyższe są koszty związane z jego realizacją. Obejmuje to nie tylko bezpośrednie koszty pracy trenera, ale także koszty związane z wynajmem przestrzeni szkoleniowej, logistyką i potencjalnie zakwaterowaniem.

  4. Materiały szkoleniowe w cenie szkolenia

  Zaopatrzenie uczestników w drukowane materiały szkoleniowe to standardowa praktyka, która znacząco wpływa na jakość i efektywność nauki. Rodzaj i ilość tych materiałów może jednak różnić się w zależności od tematu szkolenia i oczekiwań klientów. Koszt tych materiałów jest uwzględniany w całkowitej cenie szkolenia.

  5. Wybór dni realizacji szkolenia

  Termin, w którym organizowane jest szkolenie, ma bezpośredni wpływ na jego cenę. Szkolenia realizowane w dni robocze (od poniedziałku do piątku) są wyceniane standardowo, podczas gdy te przeprowadzane w weekendy lub inne dni wolne od pracy wiążą się z wyższymi stawkami. Jest to spowodowane dodatkowymi kosztami organizacyjnymi i większymi wymaganiami logistycznymi, a także faktem, że dni te są często bardziej pożądane zarówno przez uczestników, jak i przez trenerów.

  Podsumowując, cena szkolenia jest wynikiem złożonej interakcji wielu czynników. Efektywne zarządzanie tymi zmiennymi, zrozumienie ich wzajemnych powiązań oraz umiejętność adaptacji do specyficznych potrzeb Klientów i uczestników są kluczem do oferowania wysokiej jakości szkoleń przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnych cen. Jako trenerzy i organizatorzy, mamy za zadanie nie tylko dostarczać wiedzę w najbardziej efektywny sposób, ale także zapewniać, aby nasze szkolenia były dostępne dla jak najszerszego grona odbiorców, biorąc pod uwagę wszystkie powyższe aspekty. Wypełniając powyższy formularz mogą Państwo otrzymać wstępną wycenę szkolenia dla swojej firmy. Po jej zaakceptowaniu będziemy w stanie przygotować szczegółową ofertę wraz z programem szkolenia dopasowanych do Państwa oczekiwań.