Coaching w Katowicach – certyfikowany Coach Katowice

Zastanawiasz się nad podjęciem coachingu w Katowicach? Szukasz pomocy certyfikowanego i doświadczonego coacha w Katowicach? Dobrze trafiłeś/aś! Podejmij współpracę z naszym coachem w Katowicach i zmień swoje życie osobiste i zawodowe. Skorzystaj z sesji coachingu życiowego (life coaching), biznesowego (business coaching) lub zarządczego (executive coaching) w Katowicach. Zdobądź wiedzę i rozwiń swoje kompetencje pod okiem profesjonalnego coacha w Katowicach lub online. 

Zacznij działać teraz! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Coach Katowice – dr Wiktor Tokarski

Coach Katowice Wiktor Tokarski

Nazywam się Wiktor Tokarski. Jestem life coachem oraz business coachem w Katowicach. Pomagam ludziom żyć życiem takim jakiego pragną i spełniać się w pracy zawodowej. Robię to łącząc metody coachingowe z treningowymi. Ogromną radość sprawia mi skuteczna pomoc moim Klientkom i Klientom w osiąganiu ich celów i rozwiązywaniu problemów. 

Caching w Katowicach jest dla Ciebie! Coach Katowice – czeka na Ciebie!

Coaching w Katowicach dla Ciebie!

Istnieje wiele różnych rodzajów coachingu, ale dwa główne to coaching biznesowy (business coaching i executive coaching) oraz coaching życiowy (life coaching). Jeśli chcesz aby coach Katowice pomógł Ci w sprawach prywatnych (rozwój osobisty, osiąganie celów prywatnych i rozwiązywanie problemów osobistych) – life coaching w Katowicach jest dla Ciebie! Jeśli jesteś przedsiębiorcą, członkiem kadry zarządzającej – executive coaching to usługa dedykowana dla Ciebie. W Katowicach możesz skorzystać też z business coachingu, który jest dedykowany menedżerom, liderom oraz pracownikom na stanowiskach nie kierowniczych.

Coach Katowice – skorzystaj z sesji próbnej lub umów się na konsultację dotyczącą coachingu w Katowicach

Zanim podejmiesz decyzję o rozpoczęciu procesu coachingu z coachem Wiktorem Tokarskim zapraszamy Cię do skorzystania z próbnej sesji coachingu dzięki której sprawdzisz czy coaching w Katowicach jest dla Ciebie. Sesja trwa 50 minut. Odbywa się online i możesz ją teraz kupić w bardzo promocyjnej cenie. Dzięki niej będziesz mieć okazję poznać coacha Wiktora i popracować nad jakimś swoim celem doświadczając jak wygląda coaching w Katowicach. Aby wykupić próbną sesję coachingu w Katowicach kliknij poniższy banner.

Sesja próbna coachingu w Katowicach

Jeśli już doświadczyłeś/aś pracy w coachingu lub znasz coacha Wiktora Tokarskiego, ale chcesz zadać pytania dotyczące kontraktu coachingowego (zasady współpracy), celów na proces lub innych spraw – umów darmową konsultację online z coachem w Katowicach. Konsultacja trwa 30 minut. Klikając w poniższy banner będziesz mieć możliwość wyboru dogodnego terminu konsultacji z coachem w Katowicach.

Konsultacja online w sprawie coachingu w Katowicach

Pamiętaj, że z profesjonalnej pomocy coacha w Katowicach
możesz skorzystać zarówno stacjonarnie jak i online.

Zniżka 10%

Specjalna zniżka na coaching w Katowicach

Jeśli chcesz skorzystać z coachingu w Katowicach lub jesteś z Katowic, ale potrzebujesz coachingu online – poproś o zniżkę. Rabat, dla mieszkańców Katowic wynosi 10% i dotyczy zarówno business coachingu jak i life coachingu w Katowicach. Aby otrzymać zniżkę zadzwoń lub umów się na konsultację online. W czasie rozmowy użyj hasła „coach Katowice”, a zniżka będzie Twoja!

Zadzwoń 530 535 539

Z coachingu możesz skorzystać w następujących miejscach: Kraków | Rzeszów | Katowice | WarszawaOnline

Opinie klientów – coach Katowice

Byłam uczestniczką szkolenia Master Manager, które prowadził Wiktor Tokarski. Szkolenie było prowadzone w sposób bardzo profesjonalny i zarazem przystępny dla wszystkich uczestników. Wiktor z niewymuszonym luzem panował nad przebiegiem szkolenia pod kątem merytorycznym, ale również równomiernego zaangażowania wszystkich uczestników w części praktyczne szkolenia.
Dodatkowo brałam udział w regularnych sesjach coachingowych prowadzonych przez Wiktora, z których wyniosłam mnóstwo praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania zespołem, współpracy z przełożonymi oraz zarządzania trudną informacją w zespole.
Bardzo polecam Wiktora, głównie ze względu na fakt, iż wiedza i umiejętności, które mi przekazał mogłam natychmiast wdrożyć do swojej pracy i wpływały one bezpośrednio na poprawę jakości mojej pracy, jak i jej komfort.

Podejście do człowieka – wyciągnięcie prawdziwego podłoża problemu – super. Tematy poruszane podczas sesji pomogły mi w rozwiązaniu problemów i zmieniły moje podejście do wielu kwestii. Z czystym sumieniem polecam każdemu.

Dzielę się opinią ponieważ jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Wiktora Tokarskiego. To było moje pierwsze spotkanie z Wiktorem. Spodziewałem się, że pewnie będzie wciskał mi szkolenie lub kurs. Wiktor zadając szereg, coraz to bardziej szczegółowych pytań, w imponujący sposób doprowadził do określenia moich największych wyzwań. Prowadząc rozmowę wyłapywał każde istotne słowo. Dzięki tym pytaniom ja sam sobie uświadomiłem w czym leży problem. Określiliśmy zadania i priorytety. Z jego pomocą sporządziłem szczegółowy plan działania. Otrzymałem szereg bezcennych wskazówek. Teraz mam gotowca w postaci planu i wiem co robić. Jestem ogromnie wdzięczny Wiktorowi. To najlepiej zainwestowany czas w całym 2022 roku.

FAQ – często zadawane pytania

Czy coaching to metoda rozwoju odpowiednia dla każdego?

Tak, zasadniczo z coachingu mogą skorzystać wszyscy. W procesie nie powinny jednak uczestniczyć osoby z poważnymi zaburzeniami psychicznymi.

Gdzie odbywają się sesje coachingu w Katowicach?

Sesje coachingu w Katowicach odbywają się gabinecie w centrum miasta. Coaching w Katowicach jest też dostępny w wygodnej opcji online. 

Czy coach może przyjechać do siedziby firmy na terenie Katowic?

Tak, sesje business coachingu mogą się odbywać w siedzibie firmy na terenie Katowic i aglomeracji śląskiej.

Czy coaching w Katowicache może się odbywać online?

Tak, sesje coachingu w Katowicach są też dostępnie online. Z opcji tej korzystają mieszkańcy Katowic i aglomeracji śląskiej, którym zależy na większej dostępności terminów i elastyczności w ich wyborze. 

W jaki sposób można umówić na sesję z coachem w Katowicach?

Na sesję z coachem w Katowicach można się umówić za pomocą systemu elektronicznego. Linka do terminarza coacha Katowice można otrzymać po opłaceniu sesji lub pakietu sesji. 

Czy za sesje coachingu w Katowicach można dokonać płatności online?

Tak, za sesje coachingu Katowice można zapłacić online. Płatności online dostępne są na stronie internetowej w sklepie.

Czy za coaching w Katowicach otrzymam fakturę?

Tak, po decyzji o skorzystaniu z coachingu w Katowicach otrzymasz fakturę. Może to być faktura VAT lub faktura imienna. 

W jakich godzinach pracuje coach w Katowicach?

Coach Katowice pracuje od poniedziałku do czwartku od 10:00 do 21:30 oraz w piątki od 10:00 do 15:00 (poza dniami świątecznymi).

Jak długo trwają sesje coachingu w Katowicach?

Sesje coachingu mogą trwać albo 50 minut albo 80 minut. W zależności od potrzeb i ustaleń z coachem dopasowanych do możliwości i celów klienta.

Czy przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu coachingu można odbyć sesję próbną?

Tak, przed rozpoczęciem współpracy z coachem w Katowicach można konsultację wstępną lub sesję próbną. 

Czym różni się sesja próbna coachingu od konsultacji wstępnej w sprawie coachingu?

Sesja próbna trwa 50 minut i ukierunkowana jest na doświadczenie pracy w procesie coachingu. Jest płatna. Konsultacja wstępna trwa – natomiast – 30 minut, jest bezpłatna, a jej celem jest ustalenie zasad współpracy z coachem w Katowicach , poznanie jego metod pracy, a także zadanie mu pytań.

Coaching w Katowicach – adres firmy, godziny pracy i dane kontaktowe

Wiktor Tokarski, coach, trener

Instytut Szkoleń i Coachingu

Adres siedziby firmy
ul. Na Zakolu Wisły 12b/18
30-719 Kraków

Adres filii w Katowicach
adres zostanie wkrótce podany

Kontakt
tel: 530 535 539
email: kontakt@wiktortokarski.pl

Godziny otwarcia
od poniedziałku do czwartku: 10:00-21:30
w piątki: 10:00-15:00
w soboty, niedziele i święta: nieczynne