Coaching w Rzeszowie – profesjonalny Coach Rzeszów

Coaching w Rzeszowie? Skorzystaj ze wsparcia profesjonalnego coacha w Rzeszowie. Nie czekaj aż życie zmieni się samo, a problemy wyparują. Zacznij działać z naszym coachem w Rzeszowie. Wybierz sesje coachingu życiowego (life coaching), by popracować nad rozwojem osobistym i rozwiązaniem problemów prywatnych. Skorzystaj z coachingu biznesowego (business coaching) lub executive coachingu by wzmocnić swoje kompetencje w pracy, lepiej współpracować lub efektywniej zarządzać zespołem lub firmą. Zamień marzenia na cele i zacznij działać. Coach w Rzeszowie i online czeka na Ciebie!

Zacznij działać teraz! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Coach Rzeszów

Coach Rzeszów Wiktor Tokarski

Nazywam się Wiktor Tokarski i jestem certyfikowanym coachem w Rzeszowie. Pomagam ludziom od wielu lat, a profesjonalnym coachingiem zajmuję się od 2016 roku. Wspieram moich Klientów w rozwoju osobistym i zawodowym. Łączę life coaching oraz business coaching, a także metody pochodzące z pracy trenera, aby skutecznie pomagać moim klientom w osiąganiu ich celów i rozwiązywaniu problemów.

Caching w Rzeszowie jest dla Ciebie! Coach Rzeszów – czeka na Ciebie!

Coaching w Rzeszowie dla Ciebie!

Istnieje wiele różnych rodzajów coachingu, ale dwa główne to coaching biznesowy (business coaching i executive coaching) oraz coaching życiowy (life coaching). Jeśli chcesz aby coach Rzeszów pomógł Ci w sprawach prywatnych (rozwój osobisty, osiąganie celów prywatnych i rozwiązywanie problemów osobistych) – life coaching w Rzeszowie jest dla Ciebie! Jeśli jesteś przedsiębiorcą, członkiem kadry zarządzającej – executive coaching to usługa dedykowana dla Ciebie. W Rzeszowie możesz skorzystać też z business coachingu, który jest dedykowany menedżerom, liderom oraz pracownikom na stanowiskach nie kierowniczych.

Coach Rzeszów – umów się na sesję próbną lub konsultację w sprawie coachingu w Rzeszowie

Zanim podejmiesz decyzję o rozpoczęciu procesu coachingu z coachem Wiktorem Tokarskim zapraszamy Cię do skorzystania z próbnej sesji coachingu dzięki której sprawdzisz czy coaching w Rzeszowie jest dla Ciebie. Sesja trwa 50 minut. Odbywa się online i możesz ją teraz kupić w bardzo promocyjnej cenie. Dzięki niej będziesz mieć okazję poznać coacha Wiktora i popracować nad jakimś swoim celem doświadczając jak wygląda coaching w Rzeszowie. Aby wykupić próbną sesję coachingu w Rzeszowie kliknij poniższy banner.

Sesja próbna coachingu w Rzeszowie

Jeśli już doświadczyłeś/aś pracy w coachingu lub znasz coacha Wiktora Tokarskiego, ale chcesz zadać pytania dotyczące kontraktu coachingowego (zasady współpracy), celów na proces lub innych spraw – umów darmową konsultację online z coachem w Rzeszowie. Konsultacja trwa 30 minut. Klikając w poniższy banner będziesz mieć możliwość wyboru dogodnego terminu konsultacji z coachem w Rzeszowie.

Konsultacja w sprawie coachingu w Rzeszowie

Pamiętaj, że z profesjonalnej pomocy coacha w Rzeszowie
możesz skorzystać zarówno stacjonarnie jak i online.

Zniżka 10%

Specjalna zniżka na coaching w Rzeszowie

Wszyscy mieszkańcy Rzeszowa i okolic mają możliwość skorzystania ze specjalnej zniżki na coaching w Rzeszowie lub coaching online. Rabat wynosi 10% i dotyczy zarónwno coachingu biznesowego jak i życiowego w Rzeszowie. Aby otrzymać zniżkę zadzwoń lub umów się na konsultację online. W czasie rozmowy z coachem poproś o 10% zniżki na coaching w Rzeszowie.

Zadzwoń 530 535 539

Z coachingu możesz skorzystać w następujących miejscach: Kraków | Rzeszów | Katowice | WarszawaOnline

Opinie klientów – coach Rzeszów

Wiktor pomógł mi przejść przez duże zmiany – wspierał mnie swoją wiedzą w przygotowaniu do przejęcia 350-osobowego zespołu. Korzystałem z sesji coachingowych zarówno w kwestiach zawodowych jak i prywatnych. Coaching indywidualny prowadził rownież dla osób z mojego zespołu. Poza tym szkolenia, które Wiktor prowadził dla Pracowników, którzy rozpoczynali swoją drogę z zarządzaniem, były zawsze wysoko oceniane przez uczestników i przeze mnie. Polecam współpracę z Wiktorem!

Skorzystałem z ok. 10 indywidualnych sesji coachingowych online u Wiktora i bardzo cenię sobie efekty, jakie one przyniosły, co więcej, widzę, że ten proces cały czas trwa, mimo, że zakończyliśmy współpracę ponad rok temu. Przede wszystkim podbudowałem swoje poczucie wartości i dowiedziałem się o swoich mocnych stronach oraz o tym, jak pracować nad obszarami, które wymagają u mnie polepszenia i rozwoju. Cały proces odbywał się w serdecznej i pełnej empatii atmosferze, aczkolwiek podejście Wiktora było konkretne i absolutnie nie folgował mi, dzięki czemu ten proces oceniam jako bardzo owocny. Serdecznie polecam coaching u Wiktora szczególnie tym, którzy oceniają się jako osoby bardzo wrażliwe, z dużymi potrzebami duchowymi, ponieważ na pewno znajdziecie podczas tych spotkań dużo zrozumienia i wsparcia, co pomoże się Wam otworzyć i przyśpieszyć cały proces. Bardzo Ci dziękuję Wiktor za pomoc na mojej drodze. Liczę na to, że jeszcze przyjdzie czas, że będziemy kontynuować naszą współpracę. Pozdrawiam serdecznie. Michał

Miałam przyjemność brać udział w sesjach coachingowych z Wiktorem Tokarskim. To był dobrze zainwestowany czas w mój rozwój. Wiktor jest profesjonalnym coachem, a atmosfera, którą tworzy, oraz indywidualne podejście do Klienta, daje ogromne poczucie komfortu, co jest niezwykle ważne w trakcie spotkań i pracy nad sobą👍. Serdecznie polecam współpracę z Wiktorem Każdemu, kto ceni sobie jakość i profesjonalizm! 🤝

FAQ – często zadawane pytania

Czy coaching to metoda rozwoju odpowiednia dla każdego?

Tak, coaching to metoda rozwoju osobistego i zawodowego odpowiednia dla każdego. Poza poważnymi zaburzeniami psychicznymi z coachingu mogą korzystać wszyscy zainteresowani.

Gdzie odbywają się sesje coachingu w Rzeszowie?

Sesje coachingu w Rzeszowie odbywają się gabinecie w centrum miasta lub online.

Czy coach może przyjechać do siedziby firmy na terenie Rzeszowa?

Tak, sesje business coachingu mogą się odbywać w siedzibie firmy na terenie Rzeszowa i w jego bliskich okolicach.

Czy coaching w Rzeszowie może się odbywać online?

Tak, sesje coachingu w Rzeszowie są też dostępnie online.

W jaki sposób można umówić na sesję z coachem w Rzeszowie?

Na sesję z coachem w Rzeszowie można się umówić za pomocą systemu elektronicznego. Po opłaceniu sesji otrzymasz link do kalendarza, w którym wybierzesz dogodny dla siebie termin sesji.

Czy za sesje coachingu w Rzeszowie można dokonać płatności online?

Tak, za sesje coachingu w Rzeszowie można zapłacić online. Płatności online dostępne są na stronie internetowej w sklepie.

Czy za coaching w Rzeszowie otrzymam fakturę?

Tak, za coaching w Rzeszowie otrzymasz fakturę. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą – zostaniesz poproszony o podanie numeru NIP. Jeśli jesteś osobą prywatną – otrzymasz fakturę imienną.

W jakich godzinach pracuje coach w Rzeszowie?

Coach w Rzeszowie pracuje od poniedziałku do czwartku od 10:00 do 21:30 oraz w piątki od 10:00 do 15:00 (poza dniami świątecznymi).

Jak długo trwają sesje coachingu w Rzeszowie?

Sesje coachingu mogą trwać albo 50 minut albo 80 minut. W zależności od potrzeb i ustaleń z coachem dopasowanych do możliwości i celów klienta.

Czy przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu coachingu można odbyć sesję próbną?

Tak, przed rozpoczęciem współpracy z coachem w Rzeszowie można odbyć sesję próbną lub konsultację wstępną.

Czym różni się sesja próbna coachingu od konsultacji wstępnej w sprawie coachingu?

Sesja próbna trwa 50 minut i ukierunkowana jest na doświadczenie pracy w procesie coachingu. Jest też płatna. Konsultacja wstępna trwa 30 minut, jest bezpłatna, a jej celem jest ustalenie zasad współpracy z coachem w Rzeszowie , poznanie jego metod pracy, a także zadanie mu pytań.

Coaching w Rzeszowie – adres firmy, godziny pracy i dane kontaktowe

Wiktor Tokarski, coach, trener

Instytut Szkoleń i Coachingu

Adres siedziby firmy
ul. Na Zakolu Wisły 12b/18
30-719 Kraków

Adres filii w Rzeszowie
ul. Solińska 4/9
35-505 Rzeszów

Kontakt
tel: 530 535 539
email: kontakt@wiktortokarski.pl

Godziny otwarcia
od poniedziałku do czwartku: 10:00-21:30
w piątki: 10:00-15:00
w soboty, niedziele i święta: nieczynne