Coaching w Krakowie – profesjonalny Coach Kraków

Skorzystaj z profesjonalnego coachingu w Krakowie! Weź sprawy w swoje ręce i zacznij zmianę z naszym coachem w Krakowie. Skorzystaj z business coachingu, aby pracować nad celami zawodowymi lub life coachingu, by osiągnąć cele osobiste. Wykorzystaj executive coaching, aby lepiej zarządzać firmą. Stwórz życie o jakim marzysz i osiągnij ambitne cele! Coach Kraków czeka na Ciebie!

Nie czekaj! Zadzwoń, by dowiedzieć się więcej!

Coach Kraków

Coach Kraków Wiktor Tokarski

Nazywam się Wiktor Tokarski i jestem certyfikowanym coachem w Krakowie. Od 2016 r. przez life coaching i business coaching pomagam moim klientom w rozwoju, osiąganiu celów i rozwiązywaniu problemów. W mojej pracy jako coach w Krakowie łączę elementy coachingu, szkolenia oraz mentoringu. Wszystko po to, abyś szybko i skutecznie mógł/mogła zrealizować swoje cele.

Caching w Krakowie jest na wyciągnięcie ręki! Coach Kraków – czeka na Ciebie!

Coaching w Krakowie – dopasowany do Twoich potrzeb

Wybierz taki rodzaj coachingu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Chcesz, aby coach Kraków pomógł Ci w rozwoju osobistym, osiąganiu celów lub rozwiązaniu problemów osobistych – wybierz life coaching. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub należysz do kadry zarządzającej – executive coaching jest dla Ciebie. W Krakowie możesz skorzystać też z business coachingu jeśli jesteś menedżerem, liderem lub pracownikiem na stanowisku specjalistycznym i pragniesz rozwoju zawodowego.

Coach Kraków – umów się na sesję próbną lub konsultację w sprawie coachingu w Krakowie

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś/aś z coachingu, albo jesteś ciekaw/a jak pracuje się z coachem Wiktorem Tokarskim – zapraszamy Cię do umówienia sesji próbnej coachingu online. Dzięki niej poznasz coacha Wiktora i doświadczysz jak wygląda sesja coachingu w Krakowie. Aby wykupić próbną sesję coachingu w Krakowie kliknij poniższy banner.

Sesja próbna coachingu w Krakowie

Jeśli wiesz jak wygląda praca w coachingu lub/i poznałeś już coacha Wiktora Tokarskiego, ale chcesz zadać pytania dotyczące procesu coachingu i omówić jego warunki  – zapraszamy Cię do umówienia konsultacji online w sprawie coachingu. Konsultacja trwa 30 minut i jest darmowa. Aby wybrać dogodny dla Ciebie termin konsultacji z coachem w Krakowie kliknij poniższy banner.

Konsultacja w sprawie coachingu w Krakowie

Pamiętaj, że z profesjonalnej pomocy coacha w Krakowie
możesz skorzystać zarówno stacjonarnie jak i online.

Zniżka 10%

Specjalna zniżka na coaching w Krakowie

Jeśli mieszkasz w Krakowie to na pierwszą wykupioną usługę coachingu w Krakowie lub coachingu online możesz otrzymać 10% zniżki. Rabat dotyczy zarówno business coachingu w Krakowie jak i life coachingu w Krakowie. Aby otrzymać zniżkę zadzwoń lub umów się na konsultację online w sprawie coachingu. W czasie rozmowy z coachem poproś o 10% zniżki na coaching w Krakowie.

Zadzwoń 530 535 539

Z coachingu możesz skorzystać w następujących miejscach: Kraków | Rzeszów | Katowice | WarszawaOnline

Opinie klientów – coach Kraków

Po raz drugi w coachingu z Wiktorem i po raz drugi wychodzę z niego mega zadowolona. Tym razem potrzebowałam zająć się swoim wewnętrznym dzieckiem. Poznać jego cienie i blaski. Choć zaglądanie tam na początku nie było przyjemne, to mimo to przynosiło uczucie ulgi. Po każdym takim spotkaniu, z każdym kolejnym odzyskanym milimetrem siebie, przychodziło poczucie nadziei, kompletności i wytchnienia.

Te odzyskane kawałki, choć niewidzialne z dnia na dzień, tydzień po tygodniu odkładały się we mnie i przynosiły poczucie wewnętrznej spójności. Czas odzyskiwania mojego zranionego wewnętrznego dziecka był trudnym czasem ale i jednocześnie najpiękniejszym. Czy było warto? WARTO. Praca ze swoim dzieckiem wewnętrznym przynosi wewnętrzną wolność, głębokie zrozumienie siebie i scalenie porozrywanego serca. Chmurki uniesienia też są ale najpierw trzeba, zejść do wewnętrznych lochów i ciemnych zaniedbanych miejsc w sobie.

Wiktor skutecznie oświetlał je latarką i towarzyszył w tej podróży. Dzięki jego profesjonalizmowi wsparciu, empatii, uważności w tym procesie starałam się aby moje wewnętrzne dziecko miało we mnie dom pełen miłości. Jestem pewna, że jeszcze nie raz będziemy razem pracować abym mogła szukać drogi do samej siebie, bo wiem, że niezależnie jaka drogę wybiorę, którędy będę szła ważne by być w zgodzie z samą sobą. Wtedy gdziekolwiek jestem, jestem u siebie.

Poznawszy Wiktora na szkoleniu „zarządzanie sobą w czasie” i kilku rozmowach z nim zdecydowałem się na pracę indywidualną z nim. Przepracowaliśmy wspólnie kilkanaście godzin i z perspektywy czasu stwierdzam, że efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Podczas sesji coachingowych Wiktor pomógł mi zrozumieć, dlaczego jestem tu gdzie jestem. Zrozumieć, jak funkcjonuje mój umysł. Jak moje (nie moje) przekonania wpływają na moje życie. Wiktor nauczył mnie odważnie je „rozbrajać” i zastępować je świadomie przekonaniami moimi własnymi. Tymi, które mnie wspierają w dążeniu do moich celów. Dzięki temu zrozumiałem i przede wszystkim uwierzyłem jak nigdy dotąd, że wszystko jest w moich rękach. Że moje cele i marzenia są w zasięgu moich rąk. Dzięki m.in. Wiktorowi wiem, że wszystko zależy ode mnie i tylko ode mnie. Że mogę zdecydować, którą drogą chcę pójść i po prostu to zrobić, nie zważając na otoczenie. Wpływ na te efekty miał profesjonalizm i olbrzymia wiedza poparta doświadczeniem Wiktora. Jeśli jeszcze czytając tę opinię zastanawiasz się i masz wątpliwości, czy podjąć współpracę z Wiktorem, to miej świadomość, że jego łatwość w rozbrajaniu „tykających bomb” wynika również z jego życiowego doświadczenia. Dlatego nie zwlekaj! Chcesz odnaleźć i wyruszyć w podróż przez życie swoją własną drogą? Zgłoś się do Wiktora! Satysfakcja gwarantowana!!! Pozdrawiam ze swojej własnej drogi, która dzięki m.in. pracy z Wiktorem już jest autostradą!!

Bardzo polecam Wiktora jako coacha. Odezwałam się do Witkora w trudnym momencie swojego życia zawodowego. Potrzebowałam zmiany, ale nie do końca w tą zmianę wierzyłam. Wiktor stworzył dla mnie bezpieczną przestrzeń otwartości i zrozumienia, dzięki czemu otworzyłam się na proces. Na początku lały się łzy, jednak z czasem zaczął pojawiać się uśmiech i nadzieja. 🙂 Z każdym spotkaniem czułam większą moc sprawczą i poczucie, że coś się zmienia we mnie wewnętrznie. Wiktor potrafił wyczuć kiedy potrzebowałam coachingu a kiedy konkretnej porady i wchodził w rolę mentora. Ja czułam wsparcie w swoich działaniach i jednocześnie motywację do pracy. Dzięki tym spotkaniom znalazłam swoją nową ścieżkę zawodową, której rezultatem jest udany proces rekrutacyjny. Chyba lepszego zakończenia procesu z coachem nie można sobie wymarzyć. 🙂 Wiktor jest niesamowicie empatyczną osobą i, oprócz ogromnej wiedzy, ma to coś nienamacalnego, niesamowitą intuicję. I kocha to co robi, ten gość po prostu bardzo lubi ludzi i uwielbia wspierać ich w dążeniu do celu. To widać, słychać i czuć. Bardzo dziękuję, Olga

FAQ – często zadawane pytania

Czy coaching to metoda rozwoju odpowiednia dla każdego?

Tak, coaching to metoda rozwoju osobistego i zawodowego odpowiednia dla każdego. Poza poważnymi zaburzeniami psychicznymi z coachingu mogą korzystać wszyscy zainteresowani.

Gdzie odbywają się sesje coachingu w Krakowie?

Sesje coachingu w Krakowie odbywają się gabinecie na terenie Krakowa. Jest to gabinet usytuowany w Krakowie – Dębnikach.

Czy coach może przyjechać do siedziby firmy na terenie Krakowa?

Tak, sesje business coachingu mogą się odbywać w siedzibie firmy na terenie Krakowa i w jego bliskich okolicach.

Czy coaching w Krakowie może się odbywać online?

Tak, sesje coachingu w Krakowie są dostępnie zarówno online jak i w gabinecie usytuowanym na terenie Krakowa (dzielnica Dębniki).

W jaki sposób można umówić na sesję z coachem w Krakowie?

Na sesję z coachem w Krakowie można się umówić za pomocą systemu elektronicznego. Po opłaceniu sesji otrzymasz link do kalendarza, w którym wybierzesz dogodny dla siebie termin sesji.

Czy za sesje coachingu w Krakowie można dokonać płatności online?

Tak, za sesje coachingu w Krakowie można zapłacić online. Płatności online dostępne są na stronie internetowej w sklepie.

Czy za coaching w Krakowie otrzymam fakturę?

Tak, za coaching w Krakowie otrzymasz fakturę. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą – zostaniesz poproszony o podanie numeru NIP. Jeśli jesteś osobą prywatną – otrzymasz fakturę imienną.

W jakich godzinach pracuje coach w Krakowie?

Coach w Krakowie pracuje od poniedziałku do czwartku od 10:00 do 21:30 oraz w piątki od 10:00 do 15:00 (poza dniami świątecznymi).

Jak długo trwają sesje coachingu w Krakowie?

Sesje coachingu mogą trwać albo 50 minut albo 80 minut. W zależności od potrzeb i ustaleń z coachem dopasowanych do możliwości i celów klienta.

Czy przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu coachingu można odbyć sesję próbną?

Tak, przed rozpoczęciem współpracy z coachem w Krakowie można odbyć sesję próbną lub konsultację wstępną.

Czym różni się sesja próbna coachingu od konsultacji wstępnej w sprawie coachingu?

Sesja próbna trwa 50 minut i ukierunkowana jest na doświadczenie pracy w procesie coachingu. Jest też płatna. Konsultacja wstępna trwa 30 minut, jest bezpłatna, a jej celem jest ustalenie zasad współpracy z coachem w Krakowie, poznanie jego metod pracy, a także zadanie mu pytań.

Coaching w Krakowie – adres firmy, godziny pracy i dane kontaktowe

Wiktor Tokarski, coach, trener

Instytut Szkoleń i Coachingu

Adres siedziby firmy
ul. Na Zakolu Wisły 12b/18
30-719 Kraków – Podgórze

Adres gabinetu
ul. Powroźnicza 6
30-307 Kraków – Dębniki

Kontakt
tel: 530 535 539
email: kontakt@wiktortokarski.pl

Godziny otwarcia
od poniedziałku do czwartku: 10:00-21:30
w piątki: 10:00-15:00
w soboty, niedziele i święta: nieczynne