Szkolenia w Krakowie – trener biznesu dla Twojej firmy

Szkolenia Kraków! Odkryj gamę różnorodnych szkoleń w Krakowie. Oferujemy szkolenia dla firm w Krakowie, szkolenia menedżerskie, szkolenia sprzedażowe, szkolenia dla pracowników, a także szkolenia indywidualne. Nie czekaj dłużej. Skorzystaj z szerokiej oferty szkoleń, które pomogą Twojej firmie, jej menedżerom i pracownikom wykorzystać pełnię potencjału. Doświadczony trener biznesu w Krakowie czeka na Ciebie!

Nie czekaj! Zadzwoń, by dowiedzieć się więcej!

Trener biznesu Kraków

Trener biznesu Kraków Wiktor Tokarski

Nazywam się Wiktor Tokarski Pierwsze kroki na sali szkoleniowej stawiałem w 2009 roku prowadząc szkolenia dla średniej kadry menedżerskiej jednego z największych polskich banków. Jako trener biznesu, trener kompetencji miękkich oraz trener DISK persolog pomogę Twojej firmie w rozwoju pracowników wszystkich szczebli. Jako trener biznesu w Krakowie oferuję szeroką gamę szkoleń menedżerskich, sprzedażowych, a także tych z zakresu kompetencji miękkich dla pracowników. Możesz skorzystać z gotowych programów szkoleniowych, albo poprosić o przygotowanie spersonalizowanego programu szkoleniowego dopasowanego do specyficznych potrzeb Twojej firmy.

Szkolenia dla firm w Krakowie pomogą Twoim pracownikom! Trener biznesu Kraków – czeka na Ciebie!

Szkolenia dla firm Kraków

W naszej ofercie szkoleń w Krakowie znajdziesz kilkadziesiąt różnych propozycji. Jeśli chcesz, aby nasz trener biznesu pomógł Twoim menedżerom w rozwoju kompetencji zarządczych – zapoznaj się z ofertą szkoleń menedżerskich w Krakowie. Jeśli szukasz wsparcia dla handlowców – poznaj ofertę szkoleń sprzedażowych w Krakowie. Jeśli zaś chcesz, aby Twoi pracownicy rozwinęli swoje kompetencje miękkie – poznaj szkolenia dla pracowników w Krakowie. Pamiętaj, że w ofercie szkoleń w Krakowie znajdziesz też szkolenia indywidualne.

Trener biznesu Kraków – umów się na konsultację online w sprawie szkolenia dla Twojej firmy w Krakowie

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą szkoleń w Krakowie – zapraszamy do umówienia spotkania online, w czasie, którego będziesz mógł/mogła przedstawić swoje potrzeby odnośnie preferowanego szkolenia w Krakowie dla Twoich pracowników/współpracowników.
Kliknij poniżej, aby wybrać dogodny termin spotkania online w sprawie szkolenia dla Twojej firmy.

Konsultacja online w sprawie szkolenia dla firm Kraków

Nad czym warto się zastanowić przed konsultacją w sprawie szkolenia dla firmy (szkolenia menedżerskie, szkolenia sprzedażowe, warsztatów dla pracowników czy kursu indywidualnego)? Oto lista pytań, które mogą Ci w tym pomóc:

  • jakie są oczekiwania w stosunku do szkolenia?
  • jakich konkretnych efektów się spodziewasz po warsztacie?
  • jakie są oczekiwania osób, które mają brać udział w kursie?
  • kto ma wziąć udział w szkoleniu?
  • jakie szkolenia były do tej pory oferowane osobom mającym wziąć udział w warsztacie?
  • jak długo ma trwać szkolenie (ile dni/godzin)?
  • gdzie się ma odbyć warsztat (sala szkoleniowa w firmie, sala szkoleniowa poza firmą, inne miejsce)?
  • jaki jest preferowany termin szkolenia?
Zniżka 10%

Specjalna zniżka na szkolenia w Krakowie

Jeśli Twoja firma mieści się na terenie Krakowa lub w jego okolicach – możesz otrzymać 10% zniżki na pierwsze szkolenie. Aby skorzystać z rabatu w czasie konsultacji online użyj hasła „zniżka na szkolenie w Krakowie„. Zniżka obejmuje szkolenia menedżerskie, szkolenia sprzedażowe, szkolenia dla pracowników w Krakowie oraz szkolenia indywidualne 1:1 (online). Nie czekaj! Zadzwoń, aby porozmawiać o szkoleniach dla Twojej firmy!

Zadzwoń 530 535 539

Ze szkoleń dla firm możesz skorzystać w następujących miejscach: Kraków | Rzeszów | Katowice | Warszawa | Online Istnieje możliwość organizacji warsztatów dla menedżerów, sprzedawców, pracowników na terenie całej Polski. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia biznesowe, a więc szkolenia menedżerskie, szkolenia sprzedażowe, szkolenia dla pracowników, a także szkolenia indywidualne.

Opinie klientów – szkolenia Kraków

Byłam na kursie, który odbył się w styczniu Krakowie i zdecydowanie mogę polecić w nim udział. 2 dni intensywnego szkolenia, bez zbędnego „pitu, pitu”, a z konkretami. Nie tylko teoria, ale też praktyka, przykłady. Duża wartość merytoryczna, świetna atmosfera, możliwość zadawania pytań, dzielenia się przykładami, spostrzeżeniami. Bardzo fajny, zrozumiały przekaz, poukładany cykl szkolenia, możliwość poznania swojego typu osobowości (poprzez wartościowy test). Udział w szkoleniu na pewno pomoże poprawić sposób komunikacji z ludźmi (klientami), rozmowy z nimi, zrozumieć ich potrzeby, co z kolei może efektywnie przełożyć się na wyniki sprzedażowe. Uważam szkolenie za cenny i wartościowy czas, a wydane pieniądze za bardzo dobrą inwestycję 🙂

Brałam udział w szkoleniu organizowanym i prowadzonym przez Wiktora „Persolog w akcji” z całego serca polecam wszystkim zarówno tematykę szkolenia jak i wspaniałą osobę Wiktora w roli Coacha, który wprowadza bardzo luźną, przyjazną formułę na warsztatach zachowując przy tym maksimum profesjonalizmu i przekazując ogrom wiedzy. Co do samej tematyki szkolenia uważam , że Persolog jest świetnym tematem dla każdego pozwala nam bardziej zrozumieć samych siebie, naszych bliskich, współpracowników, znajomych i nieznajomych oraz zdecydowanie poprawia komunikację. Bardzo przydatna wiedza zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Wziąłem udział w bardzo ciekawym warsztacie o DISC. Poznałem swój typ oraz mojego zespołu. Myślę, że efekty warsztatu jeszcze lepiej wpłyną na efektywność mojego zespołu:)

FAQ – często zadawane pytania

Czy szkolenia dla firm w Krakowie odbywają się wyłącznie na terenie miasta?

Nie, szkolenia dla firm w Krakowie odbywają się zarówno na terenie miasta jak i poza jego granicami. Organizujemy je w aglomeracji krakowskiej i na terenie całego województwa małopolskiego. 

Jakie zagadnienia obejmują szkolenia sprzedażowe w Krakowie?

Szkolenia sprzedażowe w Krakowie obejmują zarówno tematykę związaną z technikami sprzedaży jak i komunikacją interpersonalną, która jest kluczem do skutecznej sprzedaży. W czasie szkoleń sprzedażowych w Krakowie proponujemy też podejmowanie tematów związanych z typologią osobowości DISK, która jest często game changerem w procesie budowania relacji z klientami. 

Jak długo trwają szkolenia sprzedażowe w Krakowie?

Długość szkoleń sprzedażowych uzależniona jest od tematyki szkolenia i oczekiwań zamawiającego. Najkrótsze szkolenia sprzedażowe w Krakowie trwają 8 godzin (1 dzień szkoleniowy), a najdłuższe 3 dni szkoleniowe (24 godziny).

 

Do kogo kierowane są szkolenia indywidualne?

Szkolenia indywidualne kierowane są do szerokiej grupy odbiorców. Zazwyczaj uczestniczą w nich przedsiębiorcy i menedżerowie wszystkich szczebli. Często zdarza się, że ze szkoleń indywidualnych korzystają też handlowcy. Bywa, że firmy wykupują szkolenia indywidualne dla swoich pracowników nie będących handlowcami ani managerami.

Jakie szkolenia menedżerskie w Krakowie są dostępne?

W naszej ofercie szkoleń menedżerskich w Krakowie mamy kilka gotowych propozycji programów szkoleniowych, a także szkolenia szyte na miarę. Wśród gotowych szkoleń menedżerskich w Krakowie polecamy kompleksowe szkolenie dla menedżerów wszystkich szczebli, pt. „Akademia Menedżera” czy szkolenie dla osób przygotowujących się do roli lidera czy będących w tej roli od niedawna, pt. „First Time Manager”. Oprócz tego polecamy szkolenia dotyczące delegowania zadań i motywowania pracowników, przygotowania espose szefa, komunikacji interpersonalnej w zespole, asertywności menedżera czy wystąpień publicznych i prowadzenia małych form szkoleniowych. 

Jakimi metodami są prowadzone szkolenia menedżerskie w Krakowie?

Szkolenia menedżerskie w Krakowie prowadzone są metodami warsztatowymi. Niewielkim, ale merytorycznym i wyczerpującym formom wykładowym, towarzyszą ćwiczenia grupowe, indywidualne, dyskusje i gry szkoleniowe. Metody dopasowane są do tematyki szkoleń, otwartości grupy i celów szkoleniowych. 

Czy istnieje możliwość zorganizowania szkolenia menedżerskiego w Krakowie w siedzibie firmy?

Tak, zdecydowanie. Jeśli firma dysponuje odpowiednią salą konferencyjną/szkoleniową, wówczas szkolenie może się odbyć w siedzibie firmy. 

Jakie szkolenia dla pracowników w Krakowie macie w ofercie?

W ofercie szkoleń dla pracowników w Krakowie mamy kilka różnych programów szkoleniowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się szkolenia z komunikacji interpersonalnej, efektywności własnej w pracy, czy współpracy w zespole. Ciekawą propozycją jest też szkolenie, pt. „Sukces leży w Twojej głowie”, które ukierunkowane jest na zmianę niewspierających przekonań i wyzwolenie pełnego potencjału pracowników. 

Jaka jest optymalna liczba osób w przypadku szkolenia dla pracowników w Krakowie?

Optymalna liczba osób na szkoleniach dla pracowników w Krakowie to 10-20 uczestników w przypadku szkolenia prowadzonego przez jednego trenera biznesu. Jeśli w szkoleniu ma uczestniczyć więcej niż 20 osób wówczas proponujemy prowadzenie go przez dwóch lub więcej trenerów.

Czy istnieje możliwość poprowadzenia szkolenia dla pracowników poza Krakowem?

Tak, szkolenia dla pracowników organizujemy zarówno w Krakowie, na terenie aglomeracji krakowskiej jak i poza nią. Nasi trenerzy mogą dojechać na szkolenie w każde miejsce na terenie Małopolski, a także poza nią. 

Szkolenia w Krakowie (szkolenia menedżerskie, szkolenia sprzedażowe, szkolenia dla pracowników, szkolenia indywidualne) – adres firmy, godziny pracy i dane kontaktowe

Wiktor Tokarski, coach, trener

Instytut Szkoleń i Coachingu

Adres siedziby firmy
ul. Na Zakolu Wisły 12b/18
30-719 Kraków – Podgórze

Kontakt
tel: 530 535 539
email: kontakt@wiktortokarski.pl

Godziny otwarcia
od poniedziałku do czwartku: 10:00-21:30
w piątki: 10:00-15:00
w soboty, niedziele i święta: nieczynne