Life coaching2022-08-29T07:50:24+02:00
Life coaching jest dla Ciebie!

Life coaching

Life coaching jest specyficzną formą pomocy psychologicznej nastawioną na poprawę jakości życia człowieka. Koncentruje się na pomocy w osiąganiu celów wyznaczonych przez klienta, albo wsparciu w rozwiązywaniu przez niego życiowych problemów i trudności.

Czym life coaching nie jest?

Life coaching nie jest terapią. Jest skoncentrowany na „tu i teraz”, czerpie z potencjału klienta i pomaga mu zrealizować jego zamierzenia. Coach pełni rolę towarzysza, który za pomocą odpowiednich narzędzi wspiera ten proces, towarzyszy mu i przygląda się rozwojowi klienta.

Częstotliwość pracy w procesie life coachingu

Sesje life coachingu odbywają się zazwyczaj 1-4 razy w miesiącu (w zależności od możliwości klienta) i trwają 50 lub 80 minut. Odbywają się albo w gabinecie lub przez telefon/skype. Oferta life coachingu kierowana jest także do Polaków mieszkających zagranicą.

Life coaching – etapy procesu

 1. Konsultacja przed rozpoczęciem life coachingu.

Celem konsultacji jest wzajemne poznanie się i ustalenie zasad wzajemnej współpracy. Można żartobliwie powiedzieć, że na tym spotkaniu musi być „chemia”. Chodzi o pozytywne emocje z jednej i drugiej strony, które dadzą gwarancję, że proces coachingowy będzie nie tylko trudem przepracowywania jakiegoś problemu, ale też okazją do pracy z człowiekiem, którego darzymy sympatią i zaufaniem.

W czasie tego spotkania (rozmowy przez telefon/Skype/inną aplikację), które trwa około 15-30 minut, będziesz miał/a szansę by zadać pytania dotyczące całego procesu, a także poznać zasady, którymi kieruję się w czasie coachingu.

Jeśli w czasie spotkania zdecydujesz o wejściu w proces coachingowy pod moim okiem, wtedy umówimy się na kolejne spotkanie i zaczniemy pracę na sesjach life coachingu.

Konsultacja jest darmowa.

 1. Sesje life coachingu.

Po wstępnym spotkaniu i Twojej decyzji o rozpoczęciu life coachingu, rozpoczniemy regularne spotkania, w czasie których będziemy omawiać to, co dzieje się w Twoim życiu, a co dotyczy spodziewanego rezultatu naszej współpracy. Sesja life coachingu trwa 50 lub 80 minut i zwykle odbywa się raz w tygodniu. Oczywiście częstotliwość spotkań jak i długość ich trwania ustalimy wspólnie tak, aby dostosować się do Twoich oczekiwań i możliwości. Istnieje możliwość sesji osobistych, a także prowadzonych przez telefon/skype/inne aplikacje.

Szybkość procesu zmiany  w life coachingu zależy od wielu czynników. Ten etap naszej pracy będzie trwał tak długo, jak będziesz tego potrzebować. To Ty zdecydujesz kiedy go zakończyć.

 1. Zamknięcie procesu life coachingu.

Ostatni etap to zamknięcie procesu life coachingu i świętowanie sukcesu. Zamknięcie procesu coachingu nastąpi wtedy, gdy uznasz, że cel pracy został osiągnięty. Bardzo ważnym elementem na typ etapie jest świętowanie. Na ostatnim spotkaniu zachęcę Cię do tego, abyś ucieszył/a się swoim sukcesem i uczcił/a go radosnym świętowaniem. Zakończenie procesu life coachingu odbywa się zwykle na 1-2 ostatnich sesjach.

 1. Sesje follow-up life coachingu. 

Po zamknięciu procesu life coachingu istnieje możliwość, tzw. kilku sesji „follow up”, których celem jest przyjrzenie się temu jak funkcjonujesz po zmianach. Sesje tego typu mogą się odbyć w odstępach dwutygodniowych, miesięcznych lub kwartalnych po zamknięciu procesu. To od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się, aby z nich skorzystać.

Przykładowe tematy do pracy w life coachingu

Opinie klientów

Skorzystałem z ok. 10 indywidualnych sesji coachingowych online u Wiktora i bardzo cenię sobie efekty, jakie one przyniosły, co więcej, widzę, że ten proces cały czas trwa, mimo, że zakończyliśmy współpracę ponad rok temu. Przede wszystkim podbudowałem swoje poczucie wartości i dowiedziałem się o swoich mocnych stronach oraz o tym, jak pracować nad obszarami, które wymagają u mnie polepszenia i rozwoju. Cały proces odbywał się w serdecznej i pełnej empatii atmosferze, aczkolwiek podejście Wiktora było konkretne i absolutnie nie folgował mi, dzięki czemu ten proces oceniam jako bardzo owocny. Serdecznie polecam coaching u Wiktora szczególnie tym, którzy oceniają się jako osoby bardzo wrażliwe, z dużymi potrzebami duchowymi, ponieważ na pewno znajdziecie podczas tych spotkań dużo zrozumienia i wsparcia, co pomoże się Wam otworzyć i przyśpieszyć cały proces. Bardzo Ci dziękuję Wiktor za pomoc na mojej drodze. Liczę na to, że jeszcze przyjdzie czas, że będziemy kontynuować naszą współpracę. Pozdrawiam serdecznie.

Michał Rudaś, muzyk

Mój coaching pod czujnym okiem Wiktora trwał 1,5 roku. Tyle czasu potrzebowałam aby odważnie pójść dalej naprzód przez życie. Zapisałam się aby pracować nad swoją asertywnością. Pamiętam dzień gdy Wiktor zapytał się mnie „Kasiu kochasz siebie?”. Lubiłam się ale moja miłość do siebie była gdzieś daleko. I myślę, że to kluczowe pytanie było przełomem. Mogę z całym przekonaniem powiedzieć że praca z Wiktorem w tym temacie była dla mnie najważniejszą lekcją miłości do siebie i innych jaką mogłam otrzymać. […] Lepszego coacha nie mogłam sobie wymarzyć. Nie tylko dobrego trenera ale i człowieka z pasją. Wrażliwość empatia, mądrość, umiejętność dzielenia się wiedzą to Wiktor.

Katarzyna Guz, księgowa

Zajęcia które prowadził Wiktor, były niezwykle pouczające i ukazujące rzeczy na które nie zwracamy uwagi bądź patrzymy na dane rzeczy w złym świetle do rzeczywistości. Polecam organizowane przez Wiktora szkolenia wszystkim osobom które chcą zmienić coś w swoim myśleniu i zacząć na nowo widzieć świat, ludzi i wydarzenia z życia w innych kolorach niż do tej pory. Atmosfera na zajęciach jest niezwykle miła i spokojna. Polecam warsztaty prowadzone przez Pana Wiktora każdemu.

.

Patryk Śniegucki

Serdecznie polecam współpracę z Wiktorem jako coachem personalnym. W trakcie naszych spotkań Wiktor pomógł mi samodzielnie okryć blokujące mnie przekonania i nawyki. Na każdym etapie czułam pełne wsparcie, bezpieczeństwo i zrozumienie. Coaching z Wiktorem pomógł mi znaleźć najlepsze rozwiązania na dziś i nie mam wątpliwości, że to czego się nauczyłam pomoże mi również w przyszłości.

.

Michelle Antonik

Zdecydowanie polecam coaching z Wiktorem. Nasza współpraca trwała około dwóch lat. Często poruszałem trudne dla mnie osobiste sprawy zawsze znajdując zrozumienie i wsparcie. Miałem też przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Wiktora. Pełen profesjonalizm.

Jakub Grywalski

Life coaching – kup sesję

Life coaching

300PLN
 • Spotkanie osobiste
 • Czas trwania sesji 50 minut

Life coaching

420PLN
 • Spotkanie osobiste
 • Czas trwania sesji 80 minut

Life coaching

250PLN
 • Sesja przez telefon/skype
 • Czas trwania sesji 50 minut

Life coaching

370PLN
 • Sesja przez telefon/skype
 • Czas trwania sesji 80 minut

Ostatnio na blogu

Szukasz sposobów na rozwój swojej firmy i jej pracowników?
Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?
Zacznij już dziś!

Napisz do mnie, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Kontakt
Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

[mc4wp_form id=”15978″]

Wiktor Tokarski coaching mentoring szkolenia

Instytut Szkoleń i Coachingu Wiktor Tokarski

Poznaj ofertę coachingu i szkoleń

Tytuł

Przejdź do góry