Coach Kraków – sesje osobistego i biznesowego coachingu w Krakowie

Szukasz coacha i w wyszukiwarce wpisałeś „coaching Kraków” lub „coach Kraków„? Świetnie! Oto jesteś na stronie coacha, który mieszka w Grodzie Kraka i chętnie pomoże Ci w sprawa biznesowych i osobistych. Z jego pomocy możesz skorzystać w gabinecie, online, albo w siedzibie Twojej firmy. Zanim podejmiesz decyzję przeczytaj poniższe informację, aby sprawdzić jakiego rodzaju wsparcia potrzebujesz.

Coach Kraków – life coaching w Krakowie i business coaching w Krakowie

Istnieje wiele rodzajów coachingu, ale dwie podstawowe to coaching życiowy oraz business coaching. Pierwszy z nich koncentruje się na tematach związanych z życiem osobistym, a drugi z karierą zawodową i biznesem jako takim. Coaching jest stosunkowo nowym narzędziem, które powstało po to, aby wspomagać rozwój potencjału osób zainteresowanych rozwojem osobistym oraz zawodowym. Coaching nie jest psychoterapią (ta, ogólnie rzecz biorąc koncentruje się na przeszłości i jest zazwyczaj procesem długotrwałym), ani mentoringiem (to proces dzielenia się wiedzą przez osobę, która przeszła swoją indywidualną drogę rozwoju, a teraz wspiera inne osoby będące na ten samej drodze). Dobry coach wspiera coachee (tak nazywani są klienci w tym procesie) w osiąganiu przez nich celów, rozwoju kompetencji czy rozwiązywaniu napotykanych problemów. Business coaching w Krakowie lub online oraz life coaching w Krakowie lub online są dostępne dla Ciebie!

Osobisty life coaching w Krakowie – jak może Ci pomóc?

W procesie life coachingu w Krakowie i online dokonuje się podróż w głąb siebie, rozwój własnej osobowości, odkrywanie potencjału, a także rozwiązywania problemów dotyczących życia osobistego. Klienci mogą pracować nad rozwojem swojego potencjału, wyznaczeniem celów, które są jasne i konkretne i dążeniem do pozytywnych zmian w swoim życiu. Oto lista przykładowych tematów, z którymi klienci trafiają na tego rodzaju sesje: sukces osobisty i realizacja celów, radzenie sobie ze stresem, zmiana kariery, równowaga między pracą a życiem prywatnym, poprawa relacji interpersonalnych w rodzinie i zespole, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi, zarządzanie czasem, poszukiwanie sensu życia, zarządzanie finansami, poprawa samooceny i pewności siebie, rozwój duchowy, rozwój umiejętności społecznych, rozwój umiejętności komunikacyjnych, rozwój umiejętności kreatywnych, rozwój umiejętności rozwiązywania problemów, radzenie sobie z lękiem i niepewnością, rozwój umiejętności podejmowania decyzji, rozwój umiejętności planowania i organizacji.

Zastanawiasz się nad life coachingiem w Krakowie? Więcej na ten temat dowiesz się z tekstu Life coaching czyli życiowe wsparcie dla Ciebie”

Biznesowy coaching w Krakowie – dla przedsiębiorców i liderów

Czym innym jest coaching biznesowy. Ten koncentruje się na sprawach życia zawodowego. Klienci, którzy go wybierają pragną rozwinąć skrzydła jako przedsiębiorcy, menedżerowie czy fachowcy w swoich dziedzinach. Oto lista tematów, z którymi klienci mogą pracować w business coachingu: rozwoju biznesu, planowanie strategiczne, budowanie zespołu, zarządzanie czasem, delegowanie zadań, umiejętności przywódcze, umiejętności komunikacyjne, zarządzanie zmianami, rozwój umiejętności sprzedażowych, rozwój umiejętności negocjacyjnych, rozwój umiejętności prezentacyjnych, rozwiązywanie konfliktów w pracy, rozwój umiejętności kreatywnych, rozwiązywanie problemów biznesowych, rozwój umiejętności networkingowych, tworzenie i realizacja planów rozwoju kariery, rozwój umiejętności motywowania pracowników, zarządzanie finansami w firmie, rozwój umiejętności asertywności w biznesie, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.

Szukasz coacha w Krakowie, który pomoże Ci w sprawach biznesu. Więcej na ten temat tego rodzaju coachingu dowiesz się z tekstu „Business coaching”

Jak wyglądają sesje coachingowe? – indywidualne podejście

Sesje coachingowe to spotkania coacha z coachee, czyli osobą, która zdecydowała się na wejście w proces. Spotkania mogą się odbywać online bądź offline, czyli w gabinecie coacha lub siedzibie firmy (w przypadku coachingu biznesowego). Sesje trwają zazwyczaj od 45 do 120 minut. Ich długość jest ustalana z klientami na początku procesu. A niektórzy coachowie proponują konkretną długość sesji. Po ustaleniu celów rozpoczyna się praca nad dążeniem do ich realizacji. Coach zadaje klientowi pytania, proponuje ćwiczenia, a nawet zadania domowe. Wszystko objęte jest tajemnicą, która obowiązuje coacha (standardy International Coach Federation i Polskiej Izby Coachingu). Sesje coachingowe mogą się odbywać online, w gabinecie coacha lub w siedzibie Twojej firmy (jeśli korzystasz z coachingu biznesowego).

Coaching Kraków – zanim podejmiesz decyzję

Zanim podejmiesz decyzję o wejściu w proces rozwoju osobistego czy zawodowego warto znać odpowiedzi na kilka kluczowych pytań.

Jak wygląda relacja coacha z klientem?

Relacja coacha z klientem opiera się na wzajemnym zaufaniu, szacunku i otwartości. Coach jest przewodnikiem i towarzyszem, który wspiera klienta w procesie osiągania celów, ale to klient podejmuje decyzje i bierze odpowiedzialność za swoje działania. Właściwa relacja między coachem a klientem to relacja partnerska.

Cele i długość procesu coachingu w Krakowie

Cele coachingowe powinny być konkretne, mierzalne, osiągalne, realistyczne i określone czasowo, ale nie martw się. Do coacha nie musisz przychodzić z tak sformułowanymi celami ponieważ na początku procesu specjalista pomoże Ci wyznaczyć te cele. Długość procesu coachingowego zależy od indywidualnych potrzeb klienta oraz wyznaczonych celów (ich liczby, a także skomplikowania). Bywa tak, że niektórzy klienci osiągają swoje cele już po 2-3 sesjach. Zazwyczaj jednak proces trwa dłużej i jest rozłożony na kilka do kilkunastu sesji. Ich liczba i długość procesu zależy w ogromnej mierze od zaangażowania klienta.

Pojedyncze sesje, czy sesje w pakietach?

Wiele osób decyduje się na zakup pakietów sesji coachingowych, ponieważ pozwala to na bardziej kompleksową i długofalową współpracę. Jednak warto pamiętać, że każdy klient ma inne potrzeby, dlatego możliwe jest także korzystanie z pojedynczych spotkań. Zanim podejmiesz decyzję o wykupieniu pakietu porozmawiaj z coachem o swoich oczekiwaniach i celach na sesji próbnej.

Coaching online czy offline – co wybrać?

Miasto Kraków oferuje wiele możliwości zarówno w zakresie coachingu online, jak i offline. W związku z rozwojem technologii, rozwój osobisty i zawodowy online staje się coraz bardziej popularny i dostępny dla osób z różnych zakątków świata. Jednak dla tych, którzy wolą spotkania twarzą w twarz, stolica Małopolski oferuje wiele miejsc, gdzie można odbyć sesję coachingową. Jeśli zależy Ci na większej elastyczności w doborze terminów spotkań, a także nie chcesz tracić czasu na dojazdy – wybierz sesje online. Jeśli jednak wolisz kontakt osobisty – zdecyduje się na sesje offline w gabinecie w Krakowie. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na wybór coachingu w Krakowie (bo mieszkasz w tym mieście) będziesz mógł zmieniać swoją decyzję – czasem korzystając ze spotkania osobistego w gabinecie, a czasem ze spotkania online.

Częstotliwość spotkań

Częstotliwość sesji zależy od indywidualnych potrzeb klienta, jednak zwykle odbywają się one co 7-30 dni. Powinna być ona dopasowana do Twoich celów, oczekiwań i możliwości. Jeśli zależy Ci na szybkich efektach, a temat pracy na coaching na to pozwala – zdecyduj się na spotkania co 7-10 dni. Jeśli chcesz pracować powoli – wybierz sesje z mniejszą częstotliwością. Pamiętaj, że zazwyczaj coachowie są bardzo elastyczni w tej kwestii.

Sesja próbna

Zanim podejmiesz decyzje o wejściu w proces rozwoju osobistego lub zawodowego możesz skorzystać z tzw. sesji próbnej zwanej też sesją zerową. Spotkania tego rodzaju są zazwyczaj krótsze niż standardowe sesje oferowane przez coachów i zwykle są tańsze, albo – w niektórych przypadkach – darmowe. W czasie sesji próbnej możesz poznać osobę, z którą chcesz pracować, sprawdzić czy odpowiada Ci jej osobowość, przedstawić swoje oczekiwania, a także zadać ważne dla Ciebie pytania.

Poznaj Wiktora Tokarskiego i zacznij swój rozwój – coach Kraków i coaching Kraków

Coach Kraków Wiktor Tokarski

Doświadczenie Wiktora Tokarskiego

Wiktor Tokarski jest coachem mieszkającym w Krakowie. Specjalizuje się w coachingu biznesowym oraz life coachingu. Bardzo chętnie łączy obie te formy kompleksowo zajmując się wsparciem swoich klientów. Wieloletnie doświadczenie Wiktora w pracy z ludźmi, a także jego wykształcenie (filozofia, socjologia, wybrane zagadnienia psychologii, coaching) są gwarancją profesjonalizmu i holistycznego podejścia do każdego klienta. Dodatkowym atutem jest doświadczenie w zarządzaniu zespołami. Warto wiedzieć, że Wiktor jest też trenerem biznesu.

Metody pracy – jak Wiktor może Cię wesprzeć

Praca Wiktora jest skoncentrowana na człowieku. Narzędzia i techniki, które stosuje są absolutnie podporządkowane celom stawianym przez klientów. Często powtarza, że profesjonalny coaching można rozpoznać po tym, że klient nie ma poczucia, że ktoś stosuje na nim jakąś metodę czy technikę, nawet jeśli to robi w najlepszej wierze.

Zadzwoń 530 535 539

Jak rozpocząć współpracę z Wiktorem Tokarskim – coachem w Krakowie?

Oto kroki, które należy podjąć, aby rozpocząć swój rozwój pod okiem Wiktora Tokarskiego

1. Wmów się na pierwszą konsultację – sesja próbna

Zanim podejmiesz decyzję o współpracy z Wiktorem możesz umówić się na próbną sesję coachingu. W czasie tego 30-minutowego spotkania online będziesz mieć okazję poznać Wiktora, a także zadać mu swoje pytania. Do takiej sesji warto się przygotować – wskazówki znajdziesz w artykule: „Sesja próbna coachingu: jak przygotować się do pierwszego spotkania z coachem?”. Coach zapyta Cię o Twoje cele do pracy. Jeśli potrafisz je nazwać – świetnie. Jeśli nie – nie przejmuj się, bo coach Ci w tym pomoże. W czasie tego spotkania będziesz mógł sprawdzić, czy osobowość Wiktora Ci odpowiada, a on sam opowie Ci o długościach sesji, częstotliwości, warunkach odwoływania spotkań i innych ważnych rzeczach.

2. Umówienie spotkań coachingowych

Gdy podejmiesz decyzję o wejściu w proces coachingu kolejnym krokiem będzie opłacenie sesji oraz umówienie spotkań. Płatność za sesje odbywa się na podstawie wystawionej faktury lub online poprzez sklep internetowy. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz link do umawiania spotkań. W systemie do rezerwacji zobaczysz dostępne terminy (w dni robocze dostępne są terminy od 10.00 do 21.30) i będziesz mógł zarezerwować termin (a nawet kilka) dogodny dla siebie. Sesje offline odbywają się na terenie Krakowa, a sesje online – za pośrednictwem platformy streamingowej. Pamiętaj, że istnieje też możliwość odbywania sesji w siedzibie Twojej firmy. Wówczas coach Wiktor będzie dojeżdżać do Ciebie i Twoich pracowników. Musisz tylko zapewnić odpowiednie miejsce na sesje coachingu. Najmniejsza salka konferencyjna lub inne niewielkie pomieszczenie, w którym nikt nie będzie przeszkadzał – to rozwiązanie wystarczające.

3. Proces coachingu w Krakowie lub online

Zasadniczy proces coachingu w Krakowie odbywa się na umówionych sesjach, które odbywają się w ustalonym wcześniej rytmie. Swoim klientom coach Wiktor proponuje jednak zadania domowe na czas między spotkaniami. Zadania te są związane z celami coachingowymi i zawsze są propozycją, którą możesz przyjąć, ale którą możesz odrzucić. O to coach zapyta Cię w momencie zadawania zadania. Jeśli je przyjmiesz – będzie Cię obowiązywało i na kolejnej sesji zostaniesz o nie zapytany.

4. Zakończenie procesu i sesje follow-up

Proces coachingu w Krakowie i online kończy się wtedy, gdy osiągniesz swoje cele. Decyzja o zakończeniu jest podejmowana po konsultacji z coachem, ale zawsze jest to Twoja osobista decyzja. Zawsze po zakończeniu procesu możesz skorzystać z opcji sesji follow up, czyli spotkań, w czasie których będziesz mógł pracować nad utrzymaniem osiągniętych rezultatów lub/i skorygowaniem tego, co akurat się u Ciebie dzieje. Ten rodzaj spotkań nie jest obowiązkowy i nie ma ustalonej częstotliwości. Sesje follow-up odbywają się zazwyczaj co kilka tygodniu, a nawet miesięcy.

FAQ – często zadawane pytania

1. Czy można kupić sesje coachingu w Krakowie w pakietach?

Tak! U Wiktora Tokarskiego możesz kupić nie tylko pojedyncze sesje, ale także pakiety 10 sesji. Dotyczy to wszystkich rodzajów coachingu, które oferuje i to zarówno spotkań online jak i offline.

2. Ile sesji coachingu mi wystarczy?

Liczba sesji coachingu zależy od wielu czynników: 1. celów nad którymi pracujesz (im więcej celów i im bardziej skomplikowane tym proces jest dłuższy); 2. częstotliwości sesji (doświadczenie Wiktora podpowiada, że sesje odbywane w odstępach co 7 do 14 dni powodują, że proces coachingu się skraca); 3. Twojego zaangażowania (praca między sesjami ma ogromne znaczenie). Niektórzy klienci osiągają swoje cele po 2-3 spotkaniach, a inni potrzebują ich znacznie więcej.

3. Jakie są warunki odwoływania sesji?

Sesje można odwoływać lub przekładać na inny termin do 24 godzin przed ich planowanym rozpoczęciem. Jeśli ten czas nie zostanie zachowany – sesja przepada. Każdy klient korzystający z systemu rezerwacyjnego ma możliwość łatwego odwoływania i przesuwania terminów online.

4. W jakiej części Krakowa odbywają się sesje offline?

Gabinet, z którego korzysta Wiktor Tokarski mieści się przy ulicy Powroźniczej 6 w Krakowie (dzielnica Dębniki).

5. Czy otrzymam fakturę?

Tak! Jeśli jesteś osobą nie prowadzącą działalności gospodarczej – otrzymasz fakturę imienną. Jeśli prowadzisz firmę – otrzymasz fakturę VAT.

6. Czy coaching w Krakowie można wliczyć w koszty działania firmy?

Tak, usługi coachingowe możesz wliczyć w koszty działalności swojej firmy.

7. Czy istnieje możliwość sesji coachingu wieczorem?

Sesje coachingu u Wiktora Tokarskiego odbywają się od 10.00 do 21.30. Istnieje więc możliwość odbywania ich w godzinach wieczornych.

Jeśli chcesz mnie poznać, a także porozmawiać o tym czy coaching w Krakowie jest dla Ciebie – zapraszam Cię na próbną sesję coachingu online (30 minut), która teraz dostępna jest w promocyjnej cenie! Coaching w Krakowie jest bliżej niż myślisz!

Sesja próbna life coachingu online

Firmy i marki, które mi zaufały

Coach Kraków, coaching Kraków – skorzystaj już teraz!

Czy pragniesz rozwinąć pełnię swojego potencjału? Czy masz wrażenie, że Twoje marzenia i cele są na wyciągnięcie ręki, ale brakuje Ci odwagi lub wiedzy, jak je osiągnąć? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Zainwestuj w siebie i skorzystaj z profesjonalnego coachingu w Krakowie.

Spotkaj się z Wiktorem Tokarskim, coachem w Krakowie.

A co jeżeli czujesz, że masz w sobie jeszcze więcej, ale nie wiesz, jak to wydobyć? Właśnie tutaj coaching Kraków może okazać się niezastąpiony. Wiktor Tokarski pomoże Ci odkryć to, co ukryte, rozbudzić Twoją wewnętrzną moc i pomoże Ci zrealizować marzenia, które wydawały się niemożliwe do osiągnięcia.

Nie czekaj na idealny moment, bo idealny moment to teraz! Zrób ten pierwszy krok w kierunku lepszego życia. Zadzwoń lub napisz do Wiktora Tokarskiego i umów się na swoje pierwsze spotkanie. Przekonaj się, jak coaching w Krakowie może zmienić Twoje życie na lepsze.

Pamiętaj, że inwestując w siebie, inwestujesz w swoją przyszłość. Daj sobie szansę na odkrycie pełni swojego potencjału.
Skontaktuj się z Wiktorem Tokarskim – Twoim coachem w Krakowie – i zacznij swoją drogę do sukcesu już dziś!

Opinie klientów

Opinie otrzymane w Google Moja Firma

Mateusz Sak
Mateusz Sak
2023-06-16
Super poprowadzone szkolenie! 😅
Iryna Kalkatina
Iryna Kalkatina
2023-06-16
Świetnie poprowadzone szkolenie, przydatne informacje oraz dużo konkretnych i szczegółowych przykładów, które pozwoliły łatwo zobrazować temat
Natalia Niewiadomska
Natalia Niewiadomska
2023-06-16
Niezwykle ciekawe szkolenie o "Persologu", w którym miałam okazję brać udział. Treści przekazywane w sposób bardzo interesujący i zapadające w pamięć.
Полина
Полина
2023-06-16
Super szkolenie 🙂 Trener z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy sens i działanie ćwiczeń, ma świetny kontakt z grupą
Katarzyna Antkowiak
Katarzyna Antkowiak
2023-06-16
Świetne szkolenie „Persolog”, dużo przydatnej wiedzy!
Weronika Gawęcka
Weronika Gawęcka
2023-06-16
Wiktor prowadzi świetne szkolenia oparte na merytorycznej wiedzy z przesympatycznym prowadzącym. Wiktor jest otwartą, pełną pasji i wjedzy osobą, której miło się słucha.
Pola Gorszczaryk
Pola Gorszczaryk
2023-06-16
Bardzo polecam szkolenie z Wiktorem pt: Persolog. Ciekawe i interesujące!
Marcel Kanarkiewicz
Marcel Kanarkiewicz
2023-06-16
Było bardzo fajnie 10/10 Mega szkolonko, wiedza i materiały Polecam każdemu!!!!
Dominika Korzeniewska
Dominika Korzeniewska
2023-06-16
Świetnie przekazana wiedza! Dobra zabawa i masa cennych informacji. Zdecydowanie polecam.
Jakub Skotniczny
Jakub Skotniczny
2023-06-05
Profeska!

Byłeś/aś uczestnikiem/uczestniczką mojego szkolenia? Korzystałeś/aś z coachingu w Krakowie? Podziel się swoją opinią na GMF.

Opinie otrzymane w LinkedIn

Odwiedź mój profil na LinkedIn

Zadzwoń 530 535 539