Instytut Szkoleń i Coachingu

Instytut Szkoleń i Coachingu działająca na rynku od 2016 roku organizacja, której misją jest wspieranie rozwoju przedsiębiorców, menedżerów oraz coachów poprzez coaching, mentoring oraz szkolenia. Założycielem i właścicielem firmy jest dr Wiktor Tokarski.

Business coaching i life coaching

Nasza oferta skierowana jest zarówno do jednostek, jak i organizacji. W obszarze business coachingu wspieramy liderów i zespoły w osiąganiu ich celów biznesowych.  Pomagamy im im rozwijać umiejętności zarządzania, podejmowania decyzji i prowadzenia efektywnej komunikacji. Life coaching to propozycja dla tych, którzy szukają równowagi, chcą lepiej zarządzać swoim czasem, zrozumieć swoje cele i wartości, a także poprawić jakość życia i rozwiązać napotkane problemy.

Programy mentoringowe

Dodatkowo oferujemy programy mentoringowe. Pomagamy przedsiębiorcom, początkującym coachom, a także osobom prywatnym (life mentoring). Przekazujemy wiedzę i doświadczenia i pomagając Klientom znaleźć własną drogę do sukcesu i spełnionego życia.

Szkolenia dla firm

W sektorze szkoleń, Instytut Szkoleń i Coachingu specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji miękkich, które są niezbędne w dzisiejszym świecie biznesu. Prowadzimy kursy i warsztaty z zakresu komunikacji, zarządzania konfliktami, pracy zespołowej, umiejętności przywódczych i wielu innych. W naszej ofercie dostępne są zarówno gotowe programy szkoleniowe jak i szkolenia szyte na miarę. Oferujemy także szkolenia indywidualne.

Instytut Szkoleń i Coachingu gwarantuje najwyższą jakość usług. Nasze metody oparte są na najnowszych badaniach i trendach w dziedzinie psychologii, zarządzania i nauk społecznych. Takie podejście pozwala nam skutecznie wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów.

Instytut Szkoleń i Coachingu – Misja, Cel i Pragnienie

Nasza misja to wspieranie rozwoju i sukcesu firm oraz indywidualnych klientów poprzez dostarczanie najwyższej jakości szkoleń, sesji coachingowych oraz programów life coachingu. Wierzymy, że każda organizacja i każda osoba posiada nieodkryty potencjał, który można uwolnić poprzez edukację, rozwój umiejętności i efektywne zarządzanie.

Naszym celem jest dostarczanie narzędzi i strategii, które pomogą naszym klientom osiągnąć ich cele biznesowe i osobiste, zwiększyć efektywność i zadowolenie zespołu oraz przewyższyć oczekiwania ich klientów. W obszarze life coachingu, dążymy do pomocy naszym klientom w odkrywaniu ich prawdziwych pasji, celów i aspiracji, a następnie w ich realizacji.

Pragniemy być partnerem, który inspiruje do ciągłego rozwoju, dąży do doskonałości w każdym aspekcie działalności i pomaga w budowaniu satysfakcjonującego i pełnego sukcesów życia.

Szkolenia dla firm

Pierwsze kroki na sali szkoleniowej Wiktor Tokarski stawiał w 2009 roku. Prowadził wtedy szkolenia z zarządzania dla średniej kadry menedżerskiej jednego z największych banków w Polsce. Trener biznesu Wiktor Tokarski specjalizuje się w szkoleniach dla firm. Prowadzi szkolenia dla menedżerów (m. in. zarządzanie zespołami, komunikacja, asertywność, inteligencja emocjonalna, efektywność, zarządzanie zgodne z typologią osobowości DISK), szkolenia dla pracowników (m. in. efektywność w pracy, komunikacja w zespole, asertywność, zarządzanie sobą w czasie, współpraca dzięki znajomości typów osobowości DISK), szkolenia dla sprzedawców (obsługa trudnego klienta, komunikacja w sprzedaży, sprzedaż i obsługa klienta dopasowane do typów osobowości DISK), a także indywidualne szkolenia online dla przedsiębiorców, menedżerów i pracowników. Jeśli jesteś zainteresowany/a szkoleniem dla siebie lub swojej firmy – umów spotkanie online, w czasie którego będziesz mógł/mogła przedstawić swoje oczekiwania odnośnie celów szkoleniowych.

Spotkanie online ws szkoleń dla firm

Coaching dla Ciebie, albo Twojej firmy?

 

Coaching biznesowy (business coaching), a może life coaching (coaching życiowy)? Coaching online, a może w siedzibie Twojej firmy? Postaw na profesjonalny coaching.

spotkanie online ws coachingu dla firm

lub

sesja próbna coachingu Wiktor Tokarski

Mentoring dla przedsiębiorców, coachów i life mentoring

Jedną z form wsparcia oferowanych przez Wiktora Tokarskiego jest mentoring. Oferuje 3 typy mentoringu: business mentoring dedykowany przedsiębiorcom, life mentoring dedykowany wszystkim zainteresowanym oraz mentoring dla coachów, którzy ukończyli certyfikowane szkolenia z zakresu coachingu i wchodzą na rynek rozpoczynając świadczenie usług coachingowych.

Umów spotkanie w sprawie mentoringu

Coaching dla firmy

 

Business coaching Wiktor Tokarski
Executive coaching Wiktor Tokarski
Coaching online Wiktor Tokarski
spotkanie online ws coachingu dla firm

Instytut Szkoleń i Coachingu ma swoją siedzibę w malowniczym Krakowie. Dzięki naszej nowoczesnej i elastycznej strategii, oferujemy nasze usługi nie tylko w Grodzie Kraka, ale także na terenie całej Polski oraz online. Dzięki takiemu podejściu, nasi klienci mogą korzystać z naszych szkoleń, sesji coachingowych i mentoringowych, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Nasza misja to zapewnienie dostępu do najwyższej jakości usług rozwojowych, niezależnie od granic geograficznych.

Instytut Szkoleń i Coachingu Wiktor Tokarski
ul. Na Zakolu Wisły 12b/18
30-729 Kraków

NIP 551-215-47-89
REGON 364020207

kontakt@wiktortokarski.pl
tel. +48.530.535.539